Регресия - Време е да си спомниш...
Регресия в социалните мрежи
  • Начало
  • Често задавани въпроси
  • За Петър
  • Събития
  • Всичкo си знаеш, да знаеш
  • Семейни констелации
  • Регресия онлайн
  • Случаи От практиката
  • Статии за регресията
  • От хората
  • Сам в къщи
  • Мисията на живота
  • Групова регресия
  • Обучение
  • Медии
  • Цена и Адрес
  • Ученици
  • Диск с водена регресия
  • Диск "Среща с духовен водач"
  • Полезни източници
  • Лечение на времевите линии
  • Групови регресии извън София

Проблемът на съвременното ни общество

Picture



     С годините практика с процеса на връщане на хора в минали животи/регресия/ разбрах много неща. Хората, с които работех мои огледала и аз виждах по една малка частица от мен в техните минали животи. Това ме накара да се замисля за това, че всички сме свързани. Спомних си за „Мястото на планиране“, както го нарича в книгата си „Пътят на душите“ д-р Майкъл Нютън. Водил съм стотици хора вече на това място. Мястото на планиране е моментът, в който нашата душа вече е взела решение, че ще влиза в тяло на Земята е необходимо да го програмира. Ние си избираме, място, пол, тяло, родители, предизвикателсвта и помощници.
Някои хора имат съпротива с тази идея. „Ами нямам ли свободна роля?“ питат те. „С какво съм значим аз в цялата картина?“ Аз, аз, аз, а...

     Точно от това Аз-кане идва целият ни проблем! Много от нас вярват, че са отделени от цялото. Има и такива, според които някой им е отнел връзката с цялото, кого са били на 8 години например. Няма такова нещо! Тази връзка никога не прекъсвала. Просто е била заглушена. Докато съм помагал на всички тези хора да видят миналите им животи, през цялото време съм наблюдавал как те реално са свързани с Цялото и получават послания от него. Достатъчно е само да се отпуснат.

Проблемът на съвременното ни общество е, че някой не е втълпил, че ни липсва нещо! И са създадени ценности много различни от плана на душата ни. Например много хора вярват в това:  „Когато станеш на 30 години трябва да имаш жена, две деца, къща, кола, ипотека и голдън ретрийвър/порода кучета/“. Това е съвременния идеал на някои хора. И много от нас се оплитат в тази игра на материалния свят и забравят „планираното“ от  нашата душа.  И тук се заражда проблемът – „Мама, тате, баба, жена ми, децата... очакват от мен да... , но моята душа копнее за...“ Това е защото обществото ни ни е уверило, че сме „загубили връзката“ с цялото, с Източника. Че нещо ни липсва. Че трябва да „си купим“ нещо,  да за запълним тази „празнота“. И от горе на всичко ние сме им повярвали.

Има изход от Лабиринта на прераждането /Самсара/ и той е във теб! Вътре в самия теб е връзката ти с Източника, която никога не е прекъсвала! Просто е добре да си спомниш. Да, регресията е един от начините. Можеш също да откриеш своя изход когато правиш някоя медитация, когато съзерцаваш морето или реката, когато се раздвижиш с йога, когато пееш киртан, или просто танцуваш свободно и т.н.

Намери своя начин за връзка, тренирай го, колкото ти е приятно и споделяй опита си сприятели, както аз го споделя сега с теб. Изхода от Самсара в вътре в теб! Намери го!

Тази история е твоя да я допишеш... 
​

Още статии...
Начало
​Моментът на планиране
Безплатна медитация "Да пуснем контрола"



Powered by Create your own unique website with customizable templates.